02.12.22 студентка ІІ курсу гр. ДМП-КТР-21 Червона Аліса взяла участь у ХL Міжнародній краєзнавчій конференції молодих учених «Краєзнавчі студії у вимірах сучасності, ретроспективі і перспективі», присвяченій до 300 річчя з дня народження Григорія Савича Сковороди (1722 – 1794рр.).

Це найстаріший в Україні форум, де молоді науковці мають можливість обговорити теоретичні та прикладні аспекти історичної регіоналістики. Конференція відбулася на базі історичного факультету ХНУ ім. В.Н. Каразіна і проходила за підтримки Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених та Центру краєзнавства імені академіка П.Т. Тронька.

Доповідь на тему «Вплив Леся Курбаса на розвиток театральної справи Харкова» була представлена на засіданні секції «Краєзнавчі дослідження крізь призму мистецтвознавства і літературознавства». Наукові керівники: к.і.н, доц. Кашаба О.Ю., к.і.н., доц. Тавшунський О.М.

Вітаємо Червону Алісу з приєднанням до наукової спільноти краєзнавців.