Кафедра

краєзнавчо-туристичної роботи, соціальних і гуманітарних наук

Захист курсових робіт

26 листопада 2022 року на кафедрі відбувся публічний захист курсових робіт з історії західних цивілізацій.

Вітаємо студентів групи ДМП-КТР21 та наукових керівників з успішним захистом!

Захист курсових робіт

21 листопада 2022 року на кафедрі відбувся публічний захист курсових робіт з історії західних цивілізацій.

Вітаємо студентів групи ДЕА-КТР20 та наукових керівників з успішним захистом!

«Харків – місто, в якому я навчаюсь і живу»

Викладачі та студенти кафедри краєзнавчо-туристичної роботи, соціальних і гуманітарних наук 15 листопада провели традиційну онлайн-екскурсію для першокурсників академії «Харків – місто, в якому я навчаюсь і живу».

Майбутні історики-краєзнавці познайомили аудиторію з одним із найцікавіших міст України, що пишається своїм історичним минулим, славними традиціями і героїчною сучасністю.

А студент гр. ДМП-КТР 21 Соловіченко Володимир провів авторську екскурсію вулицею Університетська, де знаходиться наша альма-матер.

Ukrainian Studies Go Global Conference

Викладачки кафедри краєзнавчо-туристичної роботи, соціальних та гуманітарних наук Воловчук Н.М. та Черненко Ю.Ю. взяли участь у конференції Ukrainian Studies Go Global.

Під час заходу презентувалися дослідження стану українських студій за кордоном та в Україні, досвід провідних закладів освіти, де вже наявні студії та панельні дискусії на цю тему. 

Всесвітній день туризму

В 1979-му році Генеральна асамблея Всесвітньої туристської організації при Організації Об’єднаних Націй, що розташовувалася на той момент в іспанському місті Торремоліно, заснувала міжнародне свято — «Всесвітній день туризму», яке було запропоновано відзначати 27-го вересня.

Мета цього свята не тільки пропаганда туризму, а й широке висвітлення його внеску в економіку як окремих регіонів, так і світового співтовариства в цілому, а також подальший глибокий позитивний розвиток міжнародних зв’язків усіх країн. З 1980 року Всесвітній день туризму присвячений певній тематиці, а з 1998 року свято символічно приймає певна країна.

У 2022 році свято приймає Індонезія, я його тематика — «Переосмислення туризму». На жаль, всім українцям цього року дійсно довелося переосмислити поняття туризму.

Та ми віримо, що вже невдовзі зможемо вільно подорожувати як Україною, так і світом!

Зарахування вступників 2022 р.

Вітаємо вступників 2022 року із зарахуванням до лав студентів Української інженерно-педагогічної академії!
Заняття на 1 курсі в гр. ДМП-КТР22 розпочнуться з 12.09.2022 року за розкладом, який невдовзі буде доступний за посиланням.

08.09.2022 р. відбулась зустріч викладаів кафедри з першокурсниками.

Бажаємо плідно провести студентські роки та неодмінно отримати вищу освіту!

З Днем знань!

Зазвичай в цей день відбуваються урочисті заходи, присвячені початку нового навчального року. Проте 1 вересня 1939 року світ здригнувся, бо з нападу Німеччина на Польщу почалася Друга світова війна!
Країни Осі прагнули реваншу, цьому також сприяла політика СРСР.
Перші успіхи змінилися затяжними боями, а потім прийшли поразки, відступ та капітуляція перед силами союзників, які об’єднали всі економічні, промислові та наукові можливості для перемоги.

Друга світова війна відзначилася численними масовими вбивствами і злочинами проти людяності, насамперед Голокостом, стратегічними килимовими бомбардуваннями та єдиним в історії військовим застосуванням ядерної зброї. Десятки мільйонів загиблих…

24 лютого 2022 року з нападу Росії на Україну почалася нова війна

Знання — це сила! Віримо в перемогу!

9th International Scientific Conference on Sustainability in Energy and Environmental Science

The scientists of the Department of Local Lore and Tourism Work, Social Sciences and Humanities took part in the work of 9th International Scientific Conference on Sustainability in Energy and Environmental Science (June 22-24, 2022 Ivano-Frankivsk, Ukraine).

SESSION 4 MANAGEMENT IN A CIRCULAR ECONOMY

Reports:

Adaptation of Educational and Environmental Strategies of Society in the Conditions of Cyclic Economy Development N. Gavkalova, H. Poliakova, Y. Lola, V. Smalskys, O. Tavshunskyi

Creative Educational Technologies to Build a Professional and Technical Foundation for Sustainable Development I. Shcherbyna, N. Ruban, Yu. Chernenko, K. Slastianykova

Зустріч з археозоологінею

17.06.22 в рамках ознайомчої археологічної практики відбулась зустріч студентів груп ДМП-КТР21 та ДМП-КТР20 з провідним спеціалістом в галузі археозоології, співробітником інституту біології НАН України, кандидаткою біологічних наук Евгенією Яниш.

В ході лекції пані Євгенія на наочному матеріалі продемонструвала важливість археозоології для історичної реконструкції минулого людства, розповіла про методи  і принципи роботи археозоологів, поділилась власним цікавим досвідом в сфері археології та археозоології.

Зустріч пройшла у теплій, творчій обстановці. 

Краєзнавство як наукова дисципліна і громадський рух

10.06.2022 року в рамках виробничої практики студенти 1-2 курсу ОПП Краєзнавчо-туристична робота прослухали лекцію “Краєзнавство як наукова дисципліна і громадський рух”.

Лекторкою виступила Вовк Ольга Ігорівна, кандидатка історичних наук, заступниця директора Центру краєзнавства імені академіка П. Т. Тронька Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна