Кафедра

краєзнавчо-туристичної роботи, соціальних і гуманітарних наук

Про кафедру

uipa

Кафедра краєзнавчо-туристичної роботи, соціальних і гуманітарних наук веде свою історію від заснування кафедри історії 25 серпня 1958 р. Першим завідувачем кафедри був канд. іст. наук, доц. П. Г. Стефановський. На початковому етапі роботи кафедри основне місце посідали питання організації навчального процесу і підбору кваліфікованих кадрів.

З перших днів існування кафедри її колектив цілоспрямовано вдосконалював навчально-методичну, науково-дослідну і патріотично-виховну роботу. При цьому навчальна робота велася не лише в м. Харкові, але й у всіх філіалах ВНЗ, яких спочатку було більше 20 (у Дніпропетровську, Горлівці, Ворошиловграді, Полтаві, Сумах, Жданові, Краматорську, Херсоні, Константинівці, Ізюмі, Єнакієві, Алчевську і т. д.).

В подальшому кафедру очолювали канд. іст. наук Нинель Аврамівна Шевченко (1976-1984 р.); Леонід Іванович Луцик (1984-1989); канд. філос. наук Лариса Іванівна Лойко (1989-2002), Васильєва Ірина Григорівна (2002-2014).

З 2014 р. кафедру очолює канд. іст. наук, доц. Щербина Ірина Володимирівна.

Сьогодні на кафедрі працюють 2 професора (доктора наук), 8 доцентів, 1 старший викладач (всі кандидати наук).
Кафедра готує бакалаврів за спеціальністю 032 історія та археологія ОПП Краєзнавчо-туристична робота.
Також викладачі кафедри працюють зі здобувачами освіти інших спеціальностей всіх рівнів освіти від молодшого бакалавра до доктора філософії, знакомлячи їх з циклом гуманітарних та соціальних наук.

Ваш отзыв

Вы должны войти, чтобы оставлять комментарии.