Кафедра

краєзнавчо-туристичної роботи, соціальних і гуманітарних наук

18 грудня 2021 року на базі ХНПУ імені Г.С. Сковороди відбувся в онлайн-режимі на платформі ZOOM обласний етап XII Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка.

На Конкурс зареєструвалися 82 учасники з 25 вишів і представляли три секції: гуманітарні спеціальності, негуманітарні спеціальності й курсанти ВВНЗ. Мета конкурсу – вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка, виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її потенціалу, виховання у молодого покоління поваги до мови і традицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти в Україні. Цьогоріч учасникам ІІ етапу запропонували написати творчі роботи, що відображають різні аспекти життя, творчості та сучасного вивчення й трактування спадщини Тараса Григоровича Шевченка. До конкурсантів висувалися такі вимоги: володіння знаннями про літературно-художню й мистецьку спадщину Тараса Шевченка; ерудованість; дотримання норм літературної мови в писемному мовленні; створення оригінальних текстів у формі есе, публіцистичної статті та твору-роздуму.

Першокурсниця Вікторія Ковалевська, студентка групи ДМП-КТР21 Навчально-наукового інституту педагогіки, психології, менеджменту та освіти дорослих Української інженерно-педагогічної академії, виборола почесне п’яте місце.

Вітаємо всіх причетних з гарним результатом і бажаємо Вікторії нових перемог!

 

Отзывы и пинг пока закрыты.

Комментарии закрыты.