Мовні конкурси

У листопаді в УІПА на кафедрі краєзнавчо-туристичної роботи, соціальних і гуманітарних наук традиційно відбулися два мовних конкурси.
7 листопада було проведено І етап ХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, а 9 листопада – І етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Учасники й учасниці продемонстрували високий рівень лінгвістичних знань, творчу обдарованість, досконале володіння нормами сучасної української літературної мови.
Вітаємо переможців – Гомелу Олексія, здобувача Навчально-наукового інституту педагогіки, психології, менеджменту та освіти дорослих УІПА, і Дудку Владиславу, здобувачку факультету інноваційних технологій.