25 листопада – 10 грудня 2017

16 днів активізму проти ґендерно обумовленого насильства – це міжнародна кампанія, яка проводиться щороку і триває з 25 листопада, Міжнародного дня боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок, до 10 грудня – Дня прав людини. Кампанія була започаткована активістами першого Інституту жіночого глобального лідерства в 1991 році і щороку координується Центром жіночого глобального лідерства. Вона використовується як організаційна стратегія для окремих осіб та організацій у всьому світі, щоб закликати до ліквідації насильства щодо жінок та дівчат.

На підтримку цієї громадської ініціативи щорічно проводиться кампанія Генерального секретаря Організації Об’єднаних Націй по боротьбі з насильством щодо жінок (UNiTE), яка закликає до глобальних дій, спрямованих на підвищення обізнаності та створення можливостей для обговорення проблем та рішень у всьому світі. В останні роки кампанія UNiTE використовувала помаранчевий колір як спільну тему, яка проходить через усі глобальні заходи. Помаранчевий є одним з офіційних кольорів кампанії UNiTE і в контексті її глобальної адвокації, використовується як символ світлого майбутнього, вільного від насильства щодо жінок та дівчат.
Контактна особа
Olga Osaulenko Programme Coordinator UN Women
20, Esplanadna str., Office 714 Kyiv, 01023, Ukraine
Tel: +38 044 253 59 80 (534) Mobile: +38 067 770 14 90