Захiд “1325: 5 кроків молоді”

Напередодні проведення Bceyкраїнської акцiї “16 днів проти насильства” традицiйно Департаментом науки і освiти Харківської обласної вiйськової адмiнiстрацiї спiльно з громадськими організаціями 24 листопада 2023 р. проводився iнтерактивний тематичний онлайн захiд, що в цьому роцi був присвячений Нацiональному плану дiй з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 “Жiнки, Мир, Безпека”.
Захiд “1325: 5 кроків молоді” було спрямовано на впровадження Нацiонального та регiонального планiв дiй в життя та залучення до його реалізації, в першу чергу, студентськоi молодi.
Команда УІПА в складі здобувачів освіти гр. ДМП-КТР21, капітан Володимир Соловиченко, взяла участь у заході і презентувала свій погляд на роль жінок у Збройних силах України.