Підвищення кваліфікації

Завершився черговий етап проєкту «Зміцнення потенціалу педагогічних вищих навчальних закладів України», який реалізує Університет імені Т.Г. Масарика (м. Брно, Чехія) за підтримки Чеської агенції розвитку. До участі у проєкті було залучено представників низки закладів вищої освіти України, зокрема й кафедри краєзнавчо-туристичної роботи, соціальних та гуманітарних наук УІПА.

У межах навчального онлайн-курсу «Тенденції педагогічної освіти (нові підходи, інтернаціоналізація)», що тривав з 4 жовтня до 22 листопада 2023 р., відбувалися онлайн-лекції, вокршопи, круглі столи та дискусії.

Щиро дякуємо за надану можливість професійного зростання організаторам проєкту – колективу кафедри соціальної педагогіки Університету імені Т.Г. Масарика, та особисто координаторці проєкту Ph.D Ленці Ґуловій.