Безбар’єрний доступ

01 лютого 2024 року викладачі кафедри взяли участь у семінарі «Безбар’єрний доступ до культури і туризму як запорука повоєнного відновлення громад».
Мета: консолідація відносин з місцевими громадами, громадськими організаціями, відділами культури і туризму щодо підвищення рівня обізнаності в сфері інклюзії; дотримання прав доступу до культурних, туристичних ресурсів і рівних можливостей задля особистісного розвитку та самореалізації для всіх громадян, незалежно від їх особливостей; запровадження принципів інклюзивності та підвищення компетенцій професійного середовища в межах роботи з інклюзивними аудиторіями.
Організатори: Департамент культури і туризму Харківської обласної військової адміністрації, ОКЗ «Харківський організаційно-методичний центр туризму».
З матеріалами семінару можна ознайомитися за посиланням.
Доступний туризм для всiх. Вимоги та рекомендації.
Кращі практики.