Департамент культури і туризму Харківської ОВАОКЗ «Харківський організаційно-методичний центр туризму» та КУ “Харківський обласний центр молоді” 11 жовтня 2024 року  нагородили переможців обласного молодіжного конкурсу «Відкриваймо Харківщину» на кращу віртуальну екскурсію за проведену активну роботу з розробки екскурсійних маршрутів.

Авторська екскурсія “Фарби незламного міста” (Харкова) була відзначена дипломом ІІІ ступеню в номінації «Маршрути «Відпочиваємо на Харківщині після Перемоги».

Вітаємо команду кафедри краєзнавчо-туристичної роботи, соціальних та гуманітарних наук ННІ “Української інженерно-педагогічної академії” Каразінського університету:

Автор, режисер – студент 4 курсу Дмитро НОВІКОВ
Оператор – студент 4 курсу Володимир СОЛОВИЧЕНКО
Науковий керівник – доцент Олег ТАВШУНСЬКИЙ
Координаторка проєкту – завідувачка кафедри Ірина ЩЕРБИНА

Конкурс організовано з метою популяризації туристичного потенціалу Харківщини, посилення національно-патріотичної свідомості молоді, належної популяризації історико-культурної спадщини, залучення молоді до екскурсійної діяльності як до унікального способу вивчення історії рідного краю та на підтримку ініціативи Державного агентства розвитку туризму України щодо розробки Стратегії відвідування місць пам’яті, які пов’язані з військовою агресією рф.

Бажаємо переможцям втілити цю екскурсію оффлайн в мирному Харкові!